MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695134
*
nr 1069 5134
Byrå
6 lådor, Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 105 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:39:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 23:31:48
1
600 kr
12/11 19:04:22
2
600 kr
12/11 19:04:22
1
600 kr (Budbetjänt)
14/11 11:51:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7178 Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 94 cm, djup: 50 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:32
-
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:05
-
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:31
-
7196 Byrå
Louis XVI-stil, stenskiva. Bredd: 68 cm, djup: 36 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:01
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:44
-
7071 Byrå
rokokostil, Stenskiva, Intarsia. Bredd: 81 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:15
*
Byrå
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5134
Byrå
6 lådor, Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 105 cm
Kondition: skadad
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 23:31:48 | 1 | 600 kr |
12/11 19:04:22 | 2 | 600 kr |
12/11 19:04:22 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
14/11 11:51:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7178 Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 94 cm, djup: 50 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:32 -
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:05 -
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:31
-
7196 Byrå
Louis XVI-stil, stenskiva. Bredd: 68 cm, djup: 36 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:01 -
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:44 -
7071 Byrå
rokokostil, Stenskiva, Intarsia. Bredd: 81 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:15